СТАТТІ

Кінні прогулянки у Буковелі для дорослих і дітей

Іноді так хочеться відпочити від міської метушні. І відпочити хочеться з користю. Щоб максимально розслабитися далеко від галасливих мегаполісів варто приїхати у Карпати. І якщо Ви вирішили приїхати у цей затишний куточок України, то варто ознайомитися з усіма пропозиціями, які пропонують курортні міста.

Чим корисне катання на конях?

Досить цікавими і корисними для здоров’я є кінні прогулянки у Карпатах. Саме спілкування з такими розумними і добрими тваринами дарує масу позитивних емоцій і дорослим, і дітям. Під час їзди задіяні декілька груп м’язів, тому прогулянка надає позитивний вплив на організм. Настільки активне заняття сприяє оновленню та оздоровлення всього організму:

  • Верхова їзда покращує тонус м’язів, вчить утримувати рівновагу.
  • Сприяє моральному розслабленню.
  • Зміцнює дихальну і нервову системи, покращує кровообіг.
  • Заняття підходить для людей різного віку.

Що потрібно знати про такі прогулянки?

Коні дуже розумні і добрі тварини. Вони не завдають шкоди людині. Однак вони у рази сильніше ніж люди. Саме тому початківцям важливо знати основи верхової їзди. Дізнатися правила і набути впевненості у своїх силах початківцям допоможуть досвідчені інструктори, а якщо Ви досвідчений наїзник, то фахівці допоможуть вдосконалити свої навички. Після невеликого інструктажу кінь буде покірно виконувати команди свого наїзника і забезпечить максимально безпечну прогулянку.

Відпочинок на Віллі «Олена»

Кінні прогулянки карпатськими горами і неосяжним долами запам’ятаються на все життя. Під час прогулянки Ви зможете помилуватися казковими пейзажами долин, вершин, лісів і річок. Верхи на жвавому коні Ви відчуєте повну свободу і забудете про метушню і проблеми. А ми Вам допоможемо.

На Віллі «Олена» Ви зможете зняти комфортабельний номер з усіма зручностями, покуштувати смачної їжі і відпочити далеко від галасливого міста!