СТАТТІ

Риболовля у Карпатах — відпочинок для справжніх чоловіків!

Буковель — це дуже популярний туристичний курорт. Знаходиться у районі села Поляниця на висоті 900 метрів над рівнем моря. Взимку сюди приїжджають мільйони туристів для підкорення гірськолижних трас. А влітку тут збираються галасливі компанії для турпоходів і, звичайно ж, риболовлі.

Риболовля — це одне з найбільш популярних і улюблених чоловіками зайнять. Самота і відпочинок від міської метушні, сімейних негараздів, труднощів на роботі — ось, що цінує кожен представник сильної статі у риболовлі!

Що і де ловити у Буковелі?

Риболовля в гірських річках Карпат — це особливе задоволення, яке просто зобов’язаний випробувати кожен. У гірських річках ловлять харіуса і форель. Чим відрізняється ловля риби в річках Карпат? Класичний метод, нічого особливого вигадувати не потрібно. Можна використовувати суху наживку. Якщо Ви приїхали відпочивати влітку, то ловля піде куди вдаліше в міру наближення сутінків. Ближче до вечора над водною гладдю з’являється безліч комах, якими годується риба. Під час такого «полювання» Ви відчуєте небувалий азарт і захоплення. І навіть якщо не вдасться «приземлити» жодної рибки, це не засмутить, адже в цій справі куди важливіше процес, ніж сам результат!

Організація риболовлі

Якщо Вас цікавить рибалка у Буковелі, то попередньо варто подбати про ночівлю. Адже на «полювання» потрібно виходити рано вранці зібраним і відмінно відіспавшись. На Віллі «Олена» Ви зможете зняти комфортабельний номер з усіма зручностями. Ми також можемо організувати для Вас риболовлю. А якщо захочете затриматися трохи довше, то нудьгувати не доведеться. Ми пропонуємо весь спектр послуг:

  • Смачна українська та європейська кухня.
  • Купання у чані на відкритому повітрі.
  • Походи в гори та екскурсії.