СТАТТІ

Незабутні враження від велопоходу Карпатами

Швидкі чисті річки, чарівні прозорі озера, величні гори та густі ліси — всі ці природні багатства знаходяться у Карпатах. Недаремно вони вважаються перлиною природи України. Ці місця з року в рік стають все більше популярні серед туристів, в тому числі й шанувальників активного відпочинку на велосипеді.

Велотури Карпатами — чудова можливість зануритися в казковий світ, які дарують ці дивовижні красиві місця. Знайомство з природою є прекрасним способом відпочити душею й запастися енергією та враженнями на цілий рік.

Популярність такого виду відпочинку підтверджується тим, що в Карпатах щороку відкриваються нові місця прокату велосипедів та спорядження, кафе та ресторанчики, заклади для ночівлі. Популярні веломаршрути проходять через Яремчу, Буковель, Львів та Івано-Франківськ.

Везти з собою в Карпати власний велосипед незручно, якщо ви подорожуєте на власному авто, та нереально, якщо вирішили добиратися поїздом або автобусом. Зате ціни на оренду велосипедів та велоспорядження доступні всім без винятку. Мабуть, це найбільш «демократичний», народний вид відпочинку. Дешевше може бути тільки збір грибів в Карпатських лісах, але його складно віднести до активного виду відпочинку.

Якщо ви активні і не вважаєте, що відпустку краще проводити на дивані, відкрийте для себе дивовижний світ велоподорожей. Велотури Буковеля дадуть вам можливість пережити приємні пригоди, стати ближче до природи та насолодитися розкішю карпатської природи. Зручність велоекскурсії в тому, що ви завжди можете зупинитися та помилуватися природними пам’ятками Карпат. Та й рух в тиші на невеликій швидкості дає можливість побачити набагато більше, ніж з вікна автомобіля.

Веломандрівники, проїжджаючі Буковель, можуть зупинитися в «Вілла Олена», насолодитися чудовою кухнею, зробивши перепочинок під час велопрогулянки Карпатами.