» » Things to see in Bukovel: summer sights and entertainment in Bukovel

Що оглянути в Буковелі

Без сумніву Буковель передусім славиться своїми гірськолижними трасами, тож взимку в цій розвазі йому немає рівних. Та туристів він вабить в будь-яку пору року – краєвиди тут людей просто зачаровують. Влітку можна вирушити у похід підкоряти вершину, або ж долучитися до цікавих розваг, а їх тут чимало: квадроцикли, велотури, екскурсії, мотузковий парк тощо. 

Пізнайте дива Карпат

Та не менш захопливими принадами цієї місцини, що варті вашої уваги є:

  • Сакральні місця Гуцульщини.  Таких церков та монастирів як у Карпатах не знайдете ніде. Дерев’яні святині, особливі кожна по-своєму, двох однакових навряд чи віднайдете. Буватимете в  Яремчанському районі відвідайте храми: святого пророка Іллі (с. Дора), Успіння Пресвятої Богородиці (м. Яремче), святого Івана Милостивого (с. Ямна),  Воскресіння Господнього (с. Микуличин), Різдва Пресвятої Богородиці (селище Ворохта).
  • Найвищу точку Карпат – Говерлу (2061 м), оминути не припустимо. Говерла височіє на межі Надвірнянського району Івано-Франківської області та Рахівського району Закарпатської області. Навіть, якщо вам не під силу дістатися самої вершини, бодай помилуйтеся Говерлою постоявши у її підніжжя.
  • На сувенірному ринку в місті Яремче не забудьте придбати собі  сувенір на згадку про мандрівку Карпатами. Тут можна відшукати вовняний ліжник ручної роботи, котрий, за переконаннями гуцулів, лікує від сотні болячок. Вишиванку зможете придбати у виконанні різних за складністю техніках вишивки, а пощастить –  купите не вишиванку, а справжню реліквію із бабусиної скрині. Тут торгують й дарами Карпат: карпатськими травами, медом, горіхами, ягодами та грибами.
  • Не оминіть й пам’ятку природи та історії – Скелі Довбуша. Скельно-печерний комплекс височиною в 200 метрів, що простягся на тисячу метрів й справді дивовижний. Кам’яні брили не лише естетично споконвіку вабили людей, їм свого часу знайшли й інше застосування – використовуючи як житло та оборонні стіни.