» » Where to rest in the summer?

Де відпочити влітку?

Де можна відпочити влітку?

Літо — це чудова пора року, найбажаніша для відпочинку та відпусток. Тепла погода, ясні дні, необмежені можливості для організації пікніків і вечірок на природі. Літо це тримісячне свято, навіть якщо доводиться працювати. Легкий одяг, яскраві фарби, морозиво і фонтани це запорука гарного настрою без особливих на те зусиль і причин.

Але самим делікатним питанням в цей час вважається банальний — куди відправитися на відпочинок? Комусь вистачає невеличких канікул за містом або на дачі, а хтось прагне якнайдалі абстрагуватися від звичної обстановки і виїхати світ за очі. Звичайно, встежити за Вашими «очима» ми не прагнемо, та й не зможемо, але зорієнтувати в правильному виборі місця для відпочинку влітку постараємося.

Перше, на що слід звернути увагу, плануючи поїздку — це час, на який вона припадає. Адже всім відомо, що кращі курорти для літнього відпочинку розташовані на Чорному та Середземному морі (зимовий же відпочинок краще проводити в країнах Південно-східної Азії, на Червоному морі або в Перській затоці).

Наступним важливим аспектом є попередній вибір місця, кількість мандрівників (сім'я, компанія або пара). Далі потрібно визначитися з кращим видом відпочинку. Погодьтеся, є різниця, чи буде це щось на зразок туру, де запланована екскурсійна програма або ж звичайний спокійний відпочинок на пляжі. А може, Ви вирішите поєднати в одній поїздці і те й інше? Запитуємо не заради інтересу. Адже перший варіант обумовлює вибір путівки в курортні міста з великою кількістю історико-культурних пам'яток, а другий потребує уваги до інфраструктури та якості сервісних послуг готелю, де Ви збираєтеся зупинитися, а третій орієнтує на вибір морських курортів, розташованих поблизу культурних пам'яток.

Де відпочити влітку в компанії малюків?

Якщо Ви збираєтеся відпочити влітку з дітьми, відразу звертайте увагу на їх вік, адже маленьким мандрівникам протипоказані тривалий переліт і різкі кліматичні зміни. Як свідчить щорічна статистика, найкомфортнішими для спільного відпочинку визнані курорти Середземного і Чорного морів. Якщо Ваші дітки старшого віку, то варто подбати про наявність дитячих Мініклубів в готелі. Нагадаємо, що європейські курорти майже не практикують створення закладів типу “Мініклуб”. Тому є сенс поцікавитися про наявність аквапарків та парків для розваг.

Зацікавленим у продовженні пляжного відпочинку влітку у вечірній і нічний час (прихильникам вечірок та інших розважальних заходів) рекомендуємо віддавати перевагу готелю, який знаходиться поблизу культурних центрів курорту. Звичайно ж, це відобразиться на ціні місця проживання, зате не доведеться далеко ходити. З такою метою краще відпочити вдасться на Ібиці, Кіпрі, Майорці, в Болгарії, Італії та на Родосі.

Якщо, обдумуючи варіант, де б відпочити влітку, Ви не бажаєте залишати територію готелю, то найкращим варіантом будуть курорти Туреччини, де дуже розвинена внутрішня анімаційна культура. Там Ви точно не будете сумувати!