» » Где отдохнуть в Карпатах?

Де відпочити в Карпатах?

Якщо ви плануєте свій відпочинок в Україні і бажаєте відвідати якесь романтичне, чудове місце з чарівною природою, кришталево чистим повітрям і мальовничими пейзажами, запрошуємо вас на відпочинок у Карпати!

Краса та велич гірського масиву і предковічний ялівцево-смерековий ліс назавжди зачарують вас і чекатимуть на гостини цілий рік, адже Карпати прекрасні будь-якої пори року. Весною гори приваблюють мандрівників шовковистим різнотрав’ям, веселим гомоном рівчаків, пахучими квітами, влітку – багатством ягід та грибів, теплими променями сонця, восени – чарують картатими барвами на фоні вічнозеленого хвойного лісу та запашними грибами. Ну а взимку на втіху усім любителям зимового відпочинку гори укриваються білою ковдрою снігу, навіюючи гостям казковий настрій з передчуттям новорічного дива.

Про місцеву індустрію туризму

Відпочити у Карпатах мріє кожен любитель активного та екологічного туризму. Туристична індустрія Карпат безупинно розвивається і з кожним роком стає досконалішою. Тепер тут не лише збирають гриби і катаються на лижах, креативні організатори запропонують вам цікаву і оригінальну програму відпочинку на будь-який смак:

  • піші прогулянки унікальними маршрутами, гірськими схилами,
  • кінні, квадрациклові, велосипедні або канатні прогулянки,
  • сходження на гори,
  • походи до гірських озер,
  • прогулянки у ліс по гриби та ягоди,
  • тематичні екскурсії,
  • рафтинг (сплав гірськими річками),
  • рибальство на гірській річці та інші види дозвілля.

Зимовий відпочинок у Карпатах – найбільш популярний серед тих, хто любить екстремальні види спорту та активний відпочинок, зокрема катання на гірськолижних трасах різного рівня складності. У нашому готелі ви можете ознайомитися зі схемою усіх діючих на курорті трас, серед яких є спуски і для новачків, і для професіоналів лижного спорту та сноуборду.

У карпатському краї на вас чекає безліч висококласних та якісних курортів: Буковель, Яремче, Верховина, Ворохта, Татарів, Микуличин, Яблуниця, Делятин. Кожен із цих курортів гарний і унікальний по-своєму, адже кожен із них має свою неповторну красу, туристичну привабливість і цінність, овіяний незрівняним колоритом і атмосферою. За покликом серця і рекомендацією у дорожньому путівнику сміливо обирайте той відпочинок у Карпатах, який вам до душі. Зупинитися завжди можна у численних готелях, пансіонатах і приватних котеджах з усіма вигодами.

Отже, перш ніж їхати милуватися заморськими красотами, відвідайте славні українські гори Карпати, і ви закохаєтеся в Україну ще більше!!