» » Конные прогулки в Буковеле

Кінні прогулянки в Буковелі

Кінні прогулянки в Буковелі для дорослих і дітей

Іноді хочеться відпочити від міської суєти. А відпочивати потрібно з користю. Щоб по максимуму розслабитися далеко від метушливих мегаполісів варто приїхати в Карпати. І якщо Ви вирішили приїхати в цей затишний куточок України, то варто ознайомитися з усіма можливотями, які пропонують курортні міста.

Чим корисне катання на конях?

Вельми цікаві та корисні для здоров'я кінні прогулянки в Карпатах. Саме спілкування з такими розумними і добрими тваринами дарує масу позитивних емоцій і дорослим, і дітям. Під час їзди на коні задіянні кілька груп м'язів, тому прогулянка дає позитивний вплив на організм. Настільки активне заняття сприяє оновленню та оздоровлення всього організму:

  • Верхова їзда покращує тонус м'язів, вчить утримувати рівновагу.
  • Сприяє моральному розслабленню.
  • Зміцнює дихальну і нервову системи, поліпшує кровообіг.
  • Заняття підходить для людей різного віку.

Що потрібно знати про такі прогулянки?

Коні дуже розумні і добрі тварини. Вони не завдають шкоди людині. Однак вони в рази сильніше ніж люди. Саме тому новачкам важливо знати основи верхової їзди. Дізнатися правила і набути впевненості в своїх силах новачкам допоможуть досвідчені інструктори, а якщо Ви досвідчений наїзник, то фахівці допоможуть удосконалити свої навички. Після невеликого інструктажу кінь буде покірно виконувати команди свого наїзника і забезпечить максимально безпечну прогулянку.

Відпочинок на Віллі «Олена»

Кінні прогулянки карпатськими горами і неосяжним рівнинами запам'ятаються на все життя. Під час прогулянки Ви зможете помилуватися казковими пейзажами долин, вершин, лісів і річок. Верхи на баскому коні Ви відчуєте повну свободу і забудете про метушню та проблеми. А ми Вам допоможемо. На Віллі «Олена» Ви зможете зняти комфортабельний номер з усіма зручностями, покуштувати смачної їжі і відпочити далеко від галасливого міста!