» » Травневі свята в Карпатах

Травневі свята в Карпатах

Бажаєте провести свою травневу відпустку незабутньо, поринути у вир шалених емоцій, відчути справжнє захоплення життям і зарядитися позитивною енергією? Завітайте до Буковеля та проведіть травневі свята на лоні чистої природи Карпат! Весняна краса курортів Буковеля не менш вражаюча та приваблива ніж зимовий сезон, коли з усіх-усюд у цей затишний куточок нашої Батьківщини з’їжджаються любителі гірськолижного катання та екстремальних видів зимового спорту. Весною усі полонини оживають щебетом птахів та соковитою зеленню, укриваються шовковими трав’яними ковдрами та первоцвітами. Дзвінкоголосий щебет птахів наповнює гірське кришталеве повітря радістю весняного пробудження природи від зимового сну, а лагідне сонце ніжно пригріває щічки і дарує тепло. Цієї пори оживає все – гірські річки, озера, струмки і сама матінка-земля. Любителів піших прогулянок, походів, свіжого повітря та екскурсій лісові стежини зусібіч запрошують до царини карпатської природи – піднятись на вершину, вдихнути на повні груди, зробити ковток цілющого повітря і затамувати подих від краси безмежних зелених просторів! Тільки в Буковелі ви знайдете джерело енергії та життя!

Весною Буковель дарує радість нових вражень, емоцій та можливостей, які були недоступні взимку.

Раніше плануй – дешевше купуй!

Завітавши на травневі свята до готелю «Вілла Єлена» в туристичному регіоні Буковель, ви матимете унікальну можливість комфортно відпочити і одночасно оздоровитися цілющим гірським повітрям, карпатськими мінеральними водами та відомими чаями із різнотрав’я! В околицях курорту вам також не доведеться сумувати.

На туристів та гостей курорту чекає цікава фольклорно-розважальна програма, гаївки, українські народні ігри, забави, розваги, тематичні майстер-класи із розпису великодніх крашанок та писанок, української народної пісні й танцю.

Вечірня розважальна програма, як правило, відбувається за старими аутентичними гуцульськими традиціями – із дзвінкими вечорницями, забавами, залицяннями, ворожіннями, українськими народними дзвінкоголосими піснями й запальними танцями.

У свою чергу готель «Вілла Єлена» подарує вам свою турботу, увагу та люб’язність, запропонує кращі умови проживання, комфортабельні та сучасні номери, забезпечить усім необхідним для затишного відпочинку, а також допоможе організувати насичене дозвілля.