» » Staying in the Carpathians with your child.

Відпочинок в Карпатах з дітьми

У кожній родині, що звикла проводити свої відпустки вдвох, рано чи пізно приймається рішення взяти з собою дитину, або навіть декількох малюків. І в такому разі батькам доводиться враховувати не лише власні інтереси, а й потреби маленького туриста. Для того, щоб сімейна подорож видалась вдалою, приїжджайте разом із дітьми в славнозвісні Карпати! Тут Ви матимете можливість влаштувати незабутній holiday time в будь-яку пору року, чи то сніжна зима, чи спекотне літо.

Відпочинок у Карпатах з дітьми до 6 років: велика радість маленьких мандрівників!

Для малюків віком до 3 років найважливішими умовами повноцінного відпочинку є міцний сон, правильне харчування і свіже повітря. Відвідавши Карпати, Ви зможете втілити це повною мірою! Адже в цьому живописному куточку світу Ви матимете чудову можливість змінити звичну домашню обстановку на фантастичні краєвиди і веселі забави на лоні природи. Складіть екскурсійну програму таким чином, щоб і Ви, і Ваша дитина почували себе максимально комфортно. Вирушаючи у подорож з малими дітьми, потурбуйтесь про наявність слінгу, переноски, коляски та інших речей, якими Ви користуєтесь у повсякденному житті. Таким чином Ви вбережете себе від зайвого головного болю і зможете насолоджуватися відпочинком на всі 100%!

З дошкільнятами вже можна сміливо вирушати в більш тривалі екскурсійні тури, але, на відміну від малечі, котра може проспати більшу частину дня, п’ятирічний бешкетник потребуватиме значно ширшої розважальної програми.

Дитячий відпочинок у Карпатах буде вражаючим у будь-яку пору року! Взимку Ви можете зводити малюка на каток або відправити засвоювати гірські лижі, скориставшись, у разі необхідності, послугами професійних інструкторів (на щастя, в Буковелі є для цього всі умови). В теплу пору року актуальними видами відпочинку є верхова їзда, катання на квадроциклах, плавання тощо.

Літній відпочинок у Карпатах з дітьми-підлітками: максимум вражень, мінімум обмежень!

Відпочиваючи з дітьми від 7 років або старшокласниками, Ви можете не уникати людних місць, відвідувати різноманітні змагання, що проводяться на території Буковелю, планувати екстремальні розваги, вирушати в довготривалі походи тощо. Обов’язково прислухайтесь до побажань Вашої дитини: можливо, більша частина ідей, як провести час у Карпатах, будуть надходити саме від неї. Тоді Вам буде легше спланувати відпочинок, і всі лишаться задоволеними.

Відпочинок у Карпатах з дітьми - це можливість насолодитися краєвидами карпатського краю, здійснити екскурсійні подорожі і оглянути визначні пам’ятки цієї місцевості, позбирати ягоди та гриби у карпатському лісі та ще багато чого зробити. Дитячий відпочинок у Карпатах влітку - це завжди весело і незабутньо! Різноманітні розваги Буковеля для наймолодших туристів подарують їм море найщиріших емоцій і захоплять з головою на той час, поки батьки насолоджуються плаванням у басейні або проходять сеанси оздоровлюючих процедур.

Якщо Ви вагаєтесь, куди поїхати у відпустку всією родиною, зупиніть свій вибір на Карпатах, і Ви ніколи про це не пошкодуєте!

Добавити відгук

Оценка:  Плохо           Хорошо

Введіть суму чисел: 2 + 3