» » Походы в Карпатах

Походи в Карпатах

Походи в Карпати — цікавий і корисний відпочинок!

Карпати — гірський масив, розташований на території декількох країн, в тому числі й на теренах України. У Закарпатті беруть початок річки Черемош, Прут і Лімниця, тут також є казкове озеро Синевир.

Відомі Карпатські гори по всьому світу завдяки багатству природних ландшафтів, найчистішому повітрю, дзвону водограїв, мінеральним джерелам та прозорим водам гірських річок. На схилах гір простяглися густі ліси, де влітку пасуться отари овець і табуни коней. Похід в гори Карпат це можливість відчути себе на краю світу, буквально як у дикій тайзі. Але диких тварин Ви не побачите, так як вони уникають туристичних маршрутів.

Подорож по гірським схилам

Ласкаві промені сонця, легкий вітерець і дощ швидко й невимушено знімають один одного. Відпочинок в горах позитивно впливає на організм людини. Тут можна відпочити душею і тілом. Залиште міську метушню позаду і вирушайте в подорож.

Особливою популярністю користуються туристичні та пішохідні походи в гори. Все, що Вам необхідно — це спорядження (намет, спальний мішок, туристичний посуд), теплий одяг та весела компанія.

Багато хто замислюється про корисність піших і туристичних походів:

  • Приємні фізичні навантаження.
  • Розкішні пейзажі гірських долин і вершин.
  • Повна відірваність від цивілізації, що дозволяє возз'єднатися з природою і забути про суєту мегаполісів.

Маршрути та зупинки

Дістатися до Карпат можна на поїзді або на власному авто. Маршрутів подорожі існує безліч. І найпопулярніший маршрут в гори лежить через Буковель. Сюди можна дістатися поїздом або автомобілем. У цьому затишному та мальовничому містечку Ви можете зупинитися в готелі Вілла «Олена». У мотелі можна відпочити, зібратися з силами і відправитися в дорогу.

Тривалість подорожі залежить від сезону. Влітку, коли температура плюсова, на відкритому повітрі можна проводити навіть більше 10 днів. Навесні або восени у багатьох людей немає достатнього часу, тому оптимальним варіантом буде похід в Карпати на вихідні (2 — 3 дні). Приїхавши на Закарпаття, Ви можете зняти номер на Віллі “Олена”, відпочити і вирушити в незабутню подорож. Ви маєте можливість самостійно спланувати маршрут прогулянки або скористатися послугами фахівців, які знають «кожну стежину».