» » Fishing in Bukovel

Риболовля в Буковелі

Риболовля в Карпатах — відпочинок для справжніх чоловіків!

Буковель — це дуже популярний туристичний курорт. Знаходиться в районі села Поляниця на висоті 900 метрів над рівнем моря. Взимку сюди приїжджають мільйони туристів для підкорення гірськолижних трас. А влітку тут збираються галасливі компанії для турпоходів і, звичайно ж, риболовлі.

Риболовля — це одне з найбільш популярних і улюблених чоловіками заняття. Тиша та цілковите єднання з природою, відпочинок від міського галасу, сімейних негараздів, труднощів на роботі — ось, що цінує кожен представник сильної статі в рибалці!

Що і де ловити в Буковелі?

Риболовля в гірських річках Карпат — це особливе задоволення, яке просто зобов'язаний випробувати кожен. У гірських річках ловлять харіуса і форель. Чим відрізняється ловля риби в річках Карпат? Класичний метод, нічого особливого вигадувати не потрібно. Можна використовувати суху наживку. Якщо Ви приїхали відпочивати влітку, то ловля піде куди вдаліше в міру наближення сутінків. Ближче до вечора над водною гладдю з'являється безліч комах, якими годується риба. Під час такого «полювання» Ви відчуєте небувалий азарт та захоплення. І навіть якщо не вдасться «зцапати» жодної рибинки, це не засмутить, адже в цій справі куди важливіше процес, ніж сам результат!

Організація риболовлі

Якщо Вас цікавить рибалка в Буковелі, то попередньо варто подбати про нічліг. Адже на «полювання» потрібно виходити рано вранці зібраним і відмінно відіспавшись. На Віллі «Олена» Ви зможете зняти комфортабельний номер з усіма зручностями. Ми також можемо організувати для Вас риболовлю. А якщо захочете затриматися трохи довше, то нудьгувати не доведеться. Ми пропонуємо весь спектр послуг:

  • Смачна українська та європейська кухня.
  • Купання в чані на відкритому повітрі.
  • Походи в гори та екскурсії та багато інших цікавостей.