» » Велотуры в Карпатах

Велотури в Карпатах

Велопохід по Карпатам — незабутні враження

Карпати — це унікальний і найкрасивіший куточок нашої країни. Велика частина багатства природи розташувалася саме тут — це і могутні гори, гомінкі ріки, чарівні озера і розкішні ліси.

Тому Українські Карпати з кожним роком стають дедалі популярнішими серед туристів, і серед велосипедистів також. Велотур в Карпатах — це унікальна можливість зануритися в казку, познайомитися з надзвичайно красивими місцями. Це незабутній відпочинок для душі та тіла.

Весь час з'являються нові маршрути, відкривається більше пунктів прокату велосипедів, закладів для ночівлі, ресторанчиків та інших зон для відпочинку. Найпопулярніші маршрути для велосипедистів лежать через великі міста і мальовничі місця:

  • Львів — серце і душа Закарпаття.
  • Іван-Франківськ.
  • Яремча і Буковель.

Казковий відпочинок для велосипедистів в Буковелі

Якщо Ви молоді та активні, постійно перебуваєте в русі і жадаєте нових пригод, то велотури в Буковелі наблизять Вас до самого себе і природи. Ви зможете побачити найкрасивіші міста, ліси, гори і долини. Подорож на велосипеді це абсолютно унікальний вид відпочинку. Постійний рух і можливість милуватися місцевими краєвидами. Зупинитися і насолодитися красою природи можна в будь-який момент.

Подорожуючи по Буковелі Ви можете зупинитися на Віллі «Олена». Готель розташований в мальовничій місцевості, комфортабельні номери з усіма зручностями, смачна кухня і безліч розваг для дозвілля. Це найкраще місце для відпочинку або перепочинку після насиченої прогулянки на велосипеді!