» » Гірсько-лижний курорт

Гірськолижні курорти України

Буковель - первозданна краса Карпатських гір

 

Українським Карпатам вдалося зберегти ту первозданну гармонійну красу природи поряд з багатством землі , яка зачаровує і підкорює своєю величчю . Буковель - гірськолижний курорт , який отримав свою назву від однойменної гори. Висота величного природного творіння становить 1129 м і знаходиться воно поблизу невеликого села під назвою Поляниця . Буковель , курорт , відпочинок на якому буде корисний для відпочиваючих різного віку і стану здоров'я , так як вплив гірського клімату буде надавати незаперечна позитивний вплив на імунну систему людини , на відновні функції організму в цілому. За результатами численних досліджень було доведено , що найбільш корисний і продуктивний буде відпочинок у зимовий період. А хіба існує більш приємне проводження своєї відпустки , якщо не на Буковелі?

 

Незабутній відпочинок круглий рік

Гірськолижний курорт Буковель по праву вважається найбільш популярним і користується популярністю завдяки своїм гірських трасах, відмінному сервісу обслуговування і доступною вартістю. Якщо настав час вибору, куди відправитися відпочити - Буковель ідеальний варіант для відмінного проведення часу та оздоровлення. Первозданна краса неповторних краєвидів, позитивні емоції, кришталево чисте повітря, що огортає аромат хвойних порід дерев і це далеко не все, що ви отримаєте на цьому гірському курорті.

 

 

Незалежно від пори року , коли можна відправитися в Буковель , кожен відпочивальник зможе знайти собі заняття до смаку . Гірськолижний курорт Буковель в зимовий період запропонує активний відпочинок на лижах , санках , сноубордах з дегустацією ароматного глінтвейну , шашлику на снігу і вражаючою красою засніжених величних гір . Сніжне покриття на трасах зберігається до кінця квітня. Приїхавши в Буковель влітку , ви насолодитеся прогулянками квітучими гірськими полонинами , викупаєтеся в кристально чистою і прохолодно підбадьорливої ​​гірській річці . А казкова краса фарб в осінньому лісі зможе назавжди залишитися у вашій пам'яті незабутнім враженням .

 

 

Якщо ви хоча б один раз відпочинете в Буковелі, цей курорт відразу ж займе свою нішу у вашому серці і буде незмінно притягувати до себе знову і знову.

Добавити відгук

Оценка:  Плохо           Хорошо

Введіть суму чисел: 2 + 3