» » Купання в чані в Карпатах

Купання в чані в Карпатах

Якщо ви плануєте поїхати в Карпати на відпочинок, купання в чані ви повинні спробувати обов’язково. Серед місцевих жителів такий сеанс ще називають «закарпатським джакузі». І не дивно. Адже тільки в Карпатах така процедура вже перетворилась на must do для всіх, хто приїздить на відпочинок в цей край. І про позитивний її вплив на організм краще багато не говорити, а відчути на собі! І все ж, декілька слів про чано-терапію ми вам кажемо.

Відпочинок з купанням в чані – терапевтичний оздоровчий ефект – гарантовано!

Як же все це відбувається? Ви сідаєте у величезний чугунний чан, на Закарпатті який прийнято наповнювати мінеральною водою з гірських джерел. Підігрівається ця вода вогнищем, що розводиться під чаном. Дно у такому «казанку» викладено плоским річковим камінням, які нагріваються дуже повільно, тому контакту тіла з розпеченим камінням немає. А ви – не перетворитесь у бульйон :) Навколо дерева, свіже повітря, ліс. Ви дихаєте на повні груди і відчуваєте себе частинкою природи. Відчуття – прекрасні і незабутні!

Приголомшливий ефект від купання в чані на Закарпатті:

  • Зміцнення імунної системи.
  • Покращення функцій опорно-рухового апарату.
  • Шкіра стає більш пружною і еластичною.
  • Відновлення тканин після переломів.
  • Стимулювання серцево-судинної системи.
  • Зміцнення нервової системи;
  • Стимулювання роботи щитовидної залози.

Оздоровчі властивості купання в чані пояснюються в більшій мірі тим, що мінеральна вода з гірських джерел, якою наповнюють величезний чан для купання, багата на сірководень. А він у свою чергу позитивно впливає на опорно-руховий апарат людини, нервову і серцево-судинну систему і не тільки.

Отримайте свою «порцію» прекрасного настрою и оздоровчого ефекту

Один сеанс чано-терапії триває, як правило, не більше 1 години, протягом якої слід чергувати перебування в теплій воді та купання в басейні з холодною водою або в річці. Завдяки такому контрасту здається, наче все тіло пронизує безліч маленьких голочок, а шкіра стає пружною і гладкою. Глибоке прогрівання і контраст температур - ефект просто приголомшливий!

Ну і найголовніше – під час відпочинку з купанням в чані створюється незабутня атмосфера спілкування між тими, хто поруч з вами «вариться у казанку». Вода і вогонь розділені товстими стінками чугунного чану, над головою - небо, потріскування дров, запах багаття, а поруч - ваші близькі чи рідні. Співайте, насолоджуйтесь спілкуванням, проводьте час корисно для душі та тіла!

Так що сауни, бані та хаммами – це добре і корисно, але у Карпатах відпочити, попарившись у чані, а потім «плюхнутись» у гірську річку – більше екзотично, погодьтеся? Ну як? Готові рвонути туди, «де гори-полонини», відновити й оздоровити свій організм?

Добавити відгук

Оценка:  Плохо           Хорошо

Введіть суму чисел: 2 + 3

Вилла Елена

2016-10-19

Я вважаю, що у відпустці найголовніше - то дійсно добре відпочити, повністю поновити свої сили, щоб повернутись до роботи з натхненням та новими силами. Тому завжди обираю готелі з цікавими пропозиціями. В “Вілла Єлена” вирішила спробувати купання в чані і це виявилось навіть краще, ніж в моїй уяві. Це не просто спосіб добре провести час, а ефективна СПА-процедура, що добре вплинула на мій фізичний та емоційний стан. Повернусь ще!

Вилла Елена

2016-08-11

Щоб добре відпочити в Карпатах, достатньо мати де заночувати. Хоча влітку це теж не особливо важливо. Тому хочеться, щоб готель був не просто будинком з ліжком, а своєрідною частиною відпустки. Саме таким став для нашої сім’ї готель “Вілла Єлена”. Окрім лазні, ми скористались послугою “купання в чані”, яка перевищила всі наші очікування. Навіть повернувшись додому, ми досі відчуваємо на собі цілющий ефект, імунітет точно покращився.

Вилла Елена

2016-08-07

Давно чула файні відгуки про купання в чанах, але все не доводилось спробувати. Коли обирала готель для літнього відпочинку в Карпатах, побачила, що “Вілла Єлена” пропонує таку послугу і це мене зацікавило. Купання виявилось вражаюче приємною СПА-процедурою, що подарувала не тільки задоволення, але й користь. Особливо сподобалось, що чан розташований біля лісу. Гарний краєвид, чудове легке повітря, своєрідне джакузі..Релакс. Дякую, “Вілла Єлена”!