» » Настільний теніс

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Настільний теніс в готелі «Вілла Єлена»

Як давно ви грали у настільний теніс? Цілком вірогідно, що дуже давно. Звісно, якщо ви не являєтесь палким прихильником цієї гри, чи не берете участь у змаганнях на професійному рівні. У вас є прекрасна нагода згадати, наскільки це круто: граючи, тренувати тіло, розвивати рівновагу та влучність! Настільний теніс – гра, що тренує не тільки тіло та мозок. Не дарма цю гру називають «спортом для мозку». Адже, плануючи стратегію, гри, він задіює усі свої частини, а це корисно завжди і для кожного. Дорослий чи малий, чоловік чи жінка, - усі без виключення можуть грати у таку цікаву і захоплюючу гру, як настільний теніс. Буковель пропонує широкий вибір розваг на будь-який смак!

Відпочинок приносить користь, коли він різноманітний!

Той, хто хоча б раз побував у Буковелі, - погодиться, що тут можна організувати відпочинок на будь-який манер, смак та гаманець! Активний відпочинок на гірських схилах, походи в гори, екскурсії, relax-відпочинок у спа-центрах, оздоровчі процедури в у бані і spa-салонах, клуби – для любителів нічних розваг – усе це робить відпочинок на курорті незабутім, колоритним і просто якісним.

Разом з тим, коли ви лишаєтесь на територію нашого готельного комплексу, а в номері залишатися неохота, - один із варіантів проведення часу з користю – влаштувати змагання по настільному тенісу в Буковелі, в готелі «Вілла Єлена». Активно, жваво, захоплююче! Чудова нагода не тільки урізноманітнити відпочинок, але й «згаяти час», що часто трапляється, коли чоловіки змушені чекати жінок, які зазвичай збираються довше ніж чоловіки. Для тих, хто приїхав на відпочинок у Буковель наодинці, також буде корисно пограти у настільний теніс з іншими учасниками-гостями нашого готелю – можливо, серед них вдасться знайти однодумців, товаришів.

Навіть якщо ви ніколи не грали у пінг-понг, ми готові ознайомити вас з правилами гри, але повірте, - достатньо взяти в руки ракетку, почати… Ця, свого роду «медитативна» гра допоможе сконцентруватися на грі, - і ви забудете про всі турботи, які ще не «розвіялись» під час активного катання на лижах чи сноуборді, довготривалих прогулянок горами і т.д.

В готелі «Вілла Єлена» усе продумано до дрібниць і створено з турботою і любов’ю для кожного нашого гостя!

Приїжджайте, - і переконайтеся у цьому самі!

Добавити відгук

Оценка:  Плохо           Хорошо

Введіть суму чисел: 2 + 3