» Віртуальний 3-D тур

Віртуальний 3D-тур

Номери Люкс

Номери Напів Люкс

Мансарда

Ресторан

Заочне знайомство з «Вілла Єлена»

Коли ми їдемо на відпочинок сім’єю або збираємось весело провести відпустку з друзями, звичайно ж, хочеться бути впевненим, що всі враження не будуть зіпсовані труднощами з поселенням або некомфортні умови проживання. Саме для того, щоб ви знали, куди їдете, готельній комплекс «вілла Єлена» пропонує вашій увазі захоплюючий 3D тур по своїм володінням.

«Вілла Єлена» - по-домашньому гостинний і по-сучасному комфортабельній комплекс, розташований в пішій доступності до гірськолижного курорту «Буковель». За допомогою нашого 3d туру ви можете ознайомитись з номерами інтер’єром, плануванням кімнат і наявністю тих чи інших зручностей.

Нерідко такий екскурс допомагає остаточно визначитися у виборі: хтось розуміє, що у кімнаті класу «економ» буде відчувати себе надто тісно. Цілком природні відчуття для людини,яка живе у великому будинку, наприклад, і звикла до простору. Хтось навпаки: переконується, що комфортабельні умови проживання у кімнаті класу «люкс» і класу «стандарт» мають незначні відмінності, тому вигідніше буде зупинитись у номері нижчого класу, і разом з тим отримати можливість проживання у просторих, зручних і сучасних апартаментах. Смаки клієнта – справа суб’єктивна. Незмінним залишається одне: комфортні і сучасні умови проживання у всіх без виключення номерах готелю «Віллі Єлена». Так що, у якому б номері ви не зупинились, будьте впевнені: ви зробили найкращий вибір із можливих.

Номери на екрані

Зручний і простий, такий тур допоможе вам вибрати і забронювати підходящий номер в готелі «Вілла Єлена». Тоді при поселенні у вас точно не виникне проблем, пов’язаних з відсутністю вільних місць або з невідповідністю номерів вашим очікуванням. На відео чітко видно меблі, обробку стін, можна оцінити розміри і площу кімнати. Можна навіть побачити, на якій білизні ви будете спати. З сучасними цифровими технологіями створити ілюзію повної присутності у готелі – легко. Хоча не так просто. Ми ж настільки впевнені, що вам сподобається в нашому готелі, що пропонуємо здійснити захоплюючу віртуальну подорож по готелю і бути впевненим, що поселятися ви будете в уже знайомий для вас номер.

Скористатися сервісом можна абсолютно безкоштовно, а потрачений час зайвий раз дозволить переконатися в комфортабельності і функціональності усіх номерів «Вілла Єлена».