ПОСЛУГИ

Купання в чані

Уявіть: ви лежите в міру гарячій воді, дихайте свіжим карпатським повітрям, насолоджуєтеся гірськими пейзажами і ароматним чаєм на травах з медом … Це зовсім не опис красивої картинки з журналу або кадру з кінофільму. Це реальність. І відчути її позитивний ефект на собі може кожен, хто відправитися на відпочинок в Карпати.

У Карпатах відпочивати — чани обов’язково спробувати!

Суть процедури полягає в наступному: металевий казан величезних розмірів, який розташовується на відкритому повітрі, наповнюється водою з мінеральних джерел, а під ним розпалюється багаття. До речі, власники чанів стверджують, що якщо використовувати звичайну воду, ефект від такої процедури «вже не той». Вода в чані підігрівається, а ви тим часом — ніжитеся в ній і насолоджуєтеся карпатськими пейзажами. Дуже часто в воду додають хвою або цілющі трави, що підсилює позитивний ефект від процедури.

Чому ще вам точно варто спробувати, що таке купання в чані в Карпатах?

  • Чан для купання розташовується на відкритому повітрі, а не в задушливому приміщенні, як в сауні або в лазні. Такий контраст дарує незвичайні відчуття. Особливо, якщо такий spa-сеанс здійснюється в холодну пору року.
  • Купання в чані в більш щадний і ніжний, ніж сеанс в лазні чи сауні. В такому казанку без побоювань можна відпочивати всією родиною, навіть з дітьми.
  • Для того, щоб відчути позитивний ефект — поліпшення роботи серцево-судинної системи, стабілізувати обмін речовин, не потрібно спливати «сімома потами».

«Пекельний» чан молодості, бадьорості і класного настрою

Особливо приємні відчуття дарує перебування в такому чані для купання в нічний час при світлі вогню і зірок, а також в снігову або дощову погоду: коли холодне повітря наповнене ароматом багаття, навколо клубочиться пряний пар, а навколишня природа Карпат радує око і створює по-справжньому дивовижну атмосферу.

Якщо крім релаксирующего або екстремального відпочинку вам цікаво ще й купання в чані, Карпати в цьому сенсі — ідеальний вибір для відпочинку!