Літо в Буковелі

Літо завжди асоціюється з теплом, хорошим настроєм і, звичайно ж, довгоочікуваною відпусткою. Здається, що робоча рутина остаточно поглинула нашу свідомість, але варто тільки відправитися на відпочинок, як все кардинально змінюється. Море, природа, шашлики, музика, ігри, друзі – всі ці компоненти єдиного цілого, тобто, комплексного відпочинку від повсякденної суєти, де кожен день практично копіює попередній.

Але, як не дивно, від відпустки теж можна втомитися! Шаблонні плани щодо поїздок на набридлі курорти не вселяють ніякого оптимізму, що з кожним роком стає все більш помітніше. Пропонуємо відправитися на літній відпочинок в Буковель, де Вас чекає маса свіжих відчуттів і ще цілий ряд привілеїв, про які ми поговоримо нижче.

Чому Буковель є ідеальним варіантом для літнього відпочинку?

Багато українців, як і раніше, вважають, що в країні немає настільки фантастичних курортних зон, де хочеться сховатися від міських проблем і знайти притулок для незабутнього відпочинку. Наведемо цікавий факт – іноземці все частіше вибирають відпочинок в Буковель влітку, оскільки тут пропонують відмінний сервіс за розумні гроші. Стали б громадяни інших країн відмовлятися від європейських курортів, вибираючи український без істотної причини? Очевидно, що ні!

Поспішаємо розвіяти вкрай поширений міф про те, що відпочинок в українських Карпатах надзвичайно дороге задоволення для пересічних українців. Насправді, в Буковель літом набагато вигідніше їхати, ніж до багатьох місць відпочинку. Навіщо витрачатися на дорогі готельні номери, щоб всього за кілька днів витратити запланований фінансовий бюджет? Відпочиваючи в Буковелі, Ви маєте право отримати максимальний спектр нових відчуттів за реальні гроші, тому неодмінно з’явиться бажання приїжджати сюди щороку!

Безумовно, важлива роль відводиться розташуванню готельних комплексів. Зупинившись в Villa Elena, який знаходиться неподалік від села Поляниця, літо в Буковелі не тільки запам’ятається приємними відчуттями, але також анітрохи не розчарує в питаннях грошових витрат. Від найближчих культурно-розважальних закладів всього 15 хвилин, а то й менше, а вартість комфортабельних апартаментів істотно нижче! Іншими словами, якщо розташуватися в самому центрі Буковелі, то доведеться задовольнятися більш скромними умовами проживання, а в готельному комплексі Villa Elena за аналогічні гроші вдасться заселитися в номер підвищеного рівня комфорту.

Відпочивайте влітку в Буковелі всією сім’єю!

Зрозумівши, чому село Поляниця відпочинок влітку пропонує на більш вигідних умовах, поспішайте забронювати для себе затишний номер. Рекомендується приїжджати разом з дітьми, щоб вони змогли долучитися до унікальної карпатської культури, яка приємно здивує своєю багатогранністю і колоритною історією. Вас чекає смачна кухня, чиї страви готуються за старовинними рецептами, а місцеві визначні пам’ятки назавжди залишать слід в пам’яті!

Ранкові прогулянки на свіжому гірському повітрі насичують енергією на цілий день. Повірте, багато сил Вам, безумовно, знадобиться, адже відпочинок влітку Поляниця передбачає безліч різноманітних заходів розважального характеру. Якщо ж під кінець вечора з’явиться втома, тоді поспішайте скупатися в лазні чи сауні, де Вас очікує спеціально підготовлена релакс процедура із застосуванням ароматичних добавок і натуральних хвойних компонентів.

Побачити Буковель влітку і взимку – це побачити два різних курорту, кожен з яких прекрасний по своєму. Саме тому не забувайте, що зовсім поруч розташовується чудове місце для повноцінного відпочинку, чиї розцінки по кишені всім українцям. Приїжджайте і переконайтеся на власні очі в тому, яка краса ховається серед дивовижного природного пейзажу і наскільки легко переключитися на душевний спокій, коли день у день доводиться стикатися з нескінченним стресом. Чекаємо Вас у гості!