ПОСЛУГИ

Настільний теніс в «Вілла Єлена» (Буковель)

Буковель пропонує широкий вибір розваг на будь-який смак. З раннього ранку і до пізнього вечора він буде розважати Вас і радувати своїми послугами. А по поверненню до себе в готелі та мотелі теж не хочеться сидіти в номері. Готельний комплекс «Вілла Єлена» пропонує своїм постояльцям весело провести час за грою в настільний теніс.

«Вілла Єлена» один з небагатьох готельних комплексів, розташованих в мальовничому селищі Поляниця, де є все необхідне для такої розваги. Справжні поціновувачі цього виду спорту оцінять нові якісні столи, зручні професійні ракетки і відповідну атмосферу. Тут можна скоротати час з друзями, познайомитися з іншими учасниками-постояльцями, а також влаштовувати захоплюючі спортивні турніри і чемпіонські змагання.

Пограти в настільний теніс буде цікаво всім — і професіоналам, і аматорам, і навіть тим, хто вперше в житті візьме ракетку в руки. «Вілла Єлена» в Буковелі буде однаково рада бачити в своїх гральних залах всіх.

«Вілла Єлена» в Карпатах — унікальне місце. Тут вас чекають не тільки комфортабельні номери, високий рівень обслуговування і смачна кухня. Тут також подбають про Ваше дозвілля. Нададуть все необхідне для приємного проведення часу і незабутніх вражень!