ПОСЛУГИ

Оренда лижного спорядження

Пора літніх відпусток невблаганно добігає кінця. Але засмучуватися не варто. Адже наближатися зима. Деякі люди вважають за краще проводити зимові дні вдома з чашкою гарячого какао. Але є і любителі екстремального відпочинку.

Активне проведення часу за межами задушливих міст, запорошених і галасливих вулиць здатне зарядити Вас позитивом і енергією на тиждень. А відпочинок на гірськолижному курорті забезпечить зарядом бадьорості і енергії на цілий рік!

Карпати є перлиною України. Мальовничі гірські вершини, долини залиті сонцем, унікальна природа, вічнозелені ялини і сосни. Це відмінне місце для відпочинку. Тут організм відпочиває і відновлюється, свіже повітря, що бадьорить проведення часу на природі володіє прекрасним оздоровчим ефектом.

Одним з найпопулярніших гірськолижних курортів в Закарпатті є Буковель. На розкішній віллі Єлена Ви можете зняти комфортабельний номер з усіма зручностями. Чим же зайнятися? Ми пропонуємо таку послугу, як прокат гірськолижного спорядження в Буковелі. Це суттєва економія, особливо якщо кататися на сноуборді або лижах доводитися нечасто.

Тим більше, якщо купувати спорядження в магазині, то є велика ймовірність, що воно буде просто припадати пилом в коморі. Та й возити з собою габаритне оснащення складно, особливо якщо Ви подорожуєте не на своєму автомобілі, а потягом.

Скільки коштує прокат лиж в Вілла Єлена?

Для прогулянки на лижах потрібно спеціальне спорядження. Купувати для себе цілий комплект досить накладно, особливо якщо Ви нечасто вибираєтеся на подібний відпочинок. Ціна комплектів залежить від їх класу. Наприклад, моделі А класу коштуватимуть дорожче, ніж вироби групи С. Але це зовсім не означає, що одні гірше інших. Головне — підібрати підходяще оснащення. Залежно від рівня підготовки лижі діляться на моделі для початківців, просунутих, експертів і спортсменів.

Моделі для початківців м’якші, просто входять в повороти. Спортивні або професійні модифікації відрізняються високою жорсткістю і пружністю, тому вимагають відмінній фізичній підготовки і відмінною техніки катання. Крім того, є лижі для жінок, дітей і підлітків.

Оренда лиж в Вілла Єлена: яке спорядження буває?

Залежно від призначення і стилю катання ми пропонуємо лижі для любителів і спортсменів різного рівня:

  • Карвінгові – сучасні моделі для катання на підготовленому схилі курорту, м’якому або жорсткому схилі. Дозволяють кататися широкими або короткими глибокими дугами. Стандартна ширина талії карвінгової лижні варіюється від 63 до 68 мм. Це забезпечує плавне входження в повороти, можливість спускатися по схилу на кант. Під час катання навантаження розподіляється на обидві лижні. Модель потрібно брати на 10-20 сантиметрів більше зросту лижника.
  • Радикальний (Фан) карвінг – це модифікація карвінгових гірських лиж, які мають великий контраст ширини талії і носа. Під час повороту лижник практично лягати, часто можна торкнутися рукою схилу.
  • Автокарв – конструкція, яка полегшує входження в поворот завдяки оверсайзним вирізам збоку. Катання зручне і просте.
  • Фрирайд призначені для позатрасових прогулянок в горах. Таке спорядження володіє прекрасною прохідністю по пухкому снігу. Талія лижні від 80 мм. Підбираючи таку модель потрібно брати довжину на 5 сантиметрів більше зросту лижника.
  • Універсальні моделі дозволяють з комфортом кататися як на підготовлених схилах, так і на цілині, спокійно їздити по горбах. Ширина талії варіюється від 68 до 80 мм. Довжина лижні вибирається відповідно до зросту або на 10 сантиметрів коротше.

Прокат лиж в Вілла Єлена для дорослих і дітей

На Віллі Єлена можна орендувати новітнє оснащення для катання. При необхідності можна обміняти на більш відповідну модель. Наприклад, Ви випробували катання Carving і тепер хочете спробувати щось новеньке і більш захоплююче.

Всі вироби мають високу якість, ніяких тріщин, сколів або вад не знайти. Продукція абсолютно безпечна. Ми пропонуємо оснащення для дітей і підлітків відмінної якості від відомих світових брендів.

Ми забезпечимо яскраву, цікаву і запам’ятовуючу відпустку в горах! Приїжджайте в наш готель разом з родиною і дружньою компанією!