3D тур

АВТОСТОЯНКА

РЕСТОРАН

БАСЕЙН

Заочне знайомство з «Вілла Єлена»

Коли ми їдемо на відпочинок з родиною, або збираємося весело провести відпустку з друзями, звичайно ж, хочеться бути впевненим, що враження не зіпсують труднощі з поселення, або некомфортне проживання. Саме для того, щоб Ви заздалегідь знали куди їдете, готельний комплекс «Вілла Єлена» пропонує Вашій увазі захоплюючий віртуальний 3d тур своїми володіннями.

«Вілла Єлена» – по-домашньому затишний і по-сучасному комфортабельний комплекс, який розташований в безпосередній близькості від гірськолижного курорту «Буковель». За допомогою нашого 3d туру Ви можете ознайомитися з номерами, інтер’єром, плануванням і наявністю тих чи інших зручностей.

Номери на екрані

Зручний і простий, такий тур допоможе Вам заздалегідь вибрати і забронювати відповідний номер в готелі «Вілла Єлена». Тоді при поселенні у вас точно не виникне проблем, пов’язаних з відсутністю вільних місць, або з невідповідністю номерів Вашим побажанням. На відео чітко видно меблі, оздоблення кімнати, можна оцінити розміри і площу.

Віртуальний 3d тур – це відмінний спосіб дистанційно ознайомитися з номерами. І приїжджаючи до нас в Буковель, в «Віллу Єлена», Ви будете заселятися в уже знайомий Вам номер. Скористатися ним можна абсолютно безкоштовно, а витрачений час зайвий раз дозволить переконатися в комфортабельності і функціональності номерів «Вілла Єлена»!