Буковель – найкращий відпочинок

Відпочинок в Карпатах!

Напевно, не знайдеться жодного українця, який би не чув про дивовижний курорті Буковель. І взимку він збирає сотні тисяч туристів з усіх куточків світу. І всіх цікавить питання, коли закінчується сезон в Буковелі? Адже всі хочуть встигнути насолодитися гірськими спусками, захоплюючими зимовими розвагами. Та й літні сезони також користуються особливою популярністю. Все завдяки продуманій інфраструктурі. Сам курорт став працювати ще в 2003 році. І з цього періоду постійно вдосконалювалися система обслуговування туристів, створювалися нові спуски, стало застосовуватися спеціальне обладнання для штучного снігу. Зараз же Буковель виглядає як повноцінний, сучасний європейський курорт.

Сезони в Буковелі

Перед тим як дізнатися, коли початок сезону в Буковелі – річний або зимовий, потрібно визначити для себе, скільки в принципі є сезонів. Розберемося по порядку:

  • Зимовий.Це найпопулярніший і найвищий сезон. Ціни в готелях, ресторанах і навіть на ринках піднімаються вгору блискавично. Час, коли починається сезон в Буковелі, визначається тільки погодними умовами, і для кожного конкретного року своя дата. В основному це кінець листопада місяця, може бути, початок грудня. Приїжджати можна і раніше, але тоді не буде можливості спуститися з гір. Точніше, коли відкриття сезону в Буковелі, офіційно оголошує адміністрація гірськолижного курорту. Закінчується сезон вже на травневі свята. Так як місто знаходиться в унікальному географічному місці, що випав сніг може лежати довго, навіть при плюсовій температурі. Бувають ситуації, коли натурального снігу не вистачає для того, щоб спуски були зручними і покриті рівномірно. Тоді вже використовуються спеціальні снігові гармати, які напилюють схили сніжним покриттям;
  • Літній сезон. Це період з травневих свят і до листопада місяця. Ціни є набагато нижче, ніж взимку. Туристи можуть дозволити собі готель в Буковелі за привабливою ціною, навіть з басейнами, ігровими майданчиками та багатьма іншими розваг. У цей час можна насолоджуватися чистою природою, гарними пейзажами, катанням на підйомнику, відпочинком на озерах. Також можна зайнятися альпінізмом і рафтингом.

Карпати відкриті для відпочиваючих цілий рік. І кожна людина вибирає собі і місце, і час для відпочинку. У будь-якому випадку, заряд позитивних емоцій, вражень, зміцнення імунітету і знайомство з традиціями гірського населення отримає кожен!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...