Де відпочити влітку?

Літо – прекрасна пора року, найбільш бажана для відпочинку та відпусток. Тепла погода, ясні дні, необмежені можливості для організації пікніків і вечірок на природі… Літо – це тримісячне свято, навіть якщо доводиться працювати. Легкий одяг, яскраві фарби, морозиво і фонтани – це запорука гарного настрою без особливих на те зусиль і причин.

Але найбільш делікатним питанням у цей час вважається банальне: Куди вирушити на відпочинок? Комусь вистачає заміського або дачного проведення часу, а хтось прагне якомога далі абстрагуватися від звичного оточення і поїхати світ за очі. Звичайно, встежити за Вашими «очима» ми не прагнемо, та й не зможемо, але зорієнтувати у правильному виборі місця для відпочинку влітку спробуємо.

Перше, на що слід звернути увагу, плануючи поїздку – це час, на який вона припадає. Адже всім відомо, що кращі курорти для літнього відпочинку розташовані на Чорному і Середземному морі (зимовий же відпочинок краще проводити у країнах Південно-Східної Азії, на Червоному морі або Перській затоці).

Наступним важливим аспектом, що передує вибору місця, є кількість мандрівників (сім’я, компанія або пара). Далі потрібно визначитися з видом відпочинку, якому надається перевага. Погодьтеся, є різниця, чи буде це щось на зразок туру, де запланована екскурсійна програма або ж звичайний спокійний відпочинок на пляжі. А може, Ви вирішите отримати в одній поїздці і те і інше? Запитуємо, не просто цікавлячись. Адже перша ситуація обумовлює вибір путівки в історично цінні курортні міста, друга має на увазі акцентування уваги на інфраструктурі і наборі сервісних послуг готелю, де Ви збираєтеся зупинитися, а третя орієнтує на вибір морських курортів, розташованих поблизу культурних пам’яток.

Де відпочити влітку в компанії малюків?

Якщо Ви збираєтеся відпочити влітку з дітьми, відразу звертайте увагу на їх вік, адже маленьким мандрівникам протипоказані тривалий переліт і різкі кліматичні зміни. Як свідчить щорічна статистика, найбільш комфортними для такого спільного відпочинку визнані курорти Середземного і Чорного морів. Якщо Ваші дітки трохи старші, подбайте про наявність дитячих мініклубів у готелі. Нагадаємо, що європейські курорти майже не практикують створення мініклубів. Є сенс поцікавитися наявністю аквапарків та парків розваг.

Зацікавленим в продовженні пляжного відпочинку влітку у вечірній і нічний час (шанувальникам вечірок та інших розважальних заходів) рекомендуємо віддавати перевагу готелю, який знаходиться поблизу культурних центрів курорту. Звичайно ж, це позначиться на ціні місця проживання, але проте не доведеться далеко ходити. З такою метою краще відпочити вдасться на Ібіці, Кіпрі, Майорці, в Болгарії, Італії або ж на Родосі.

Якщо, обдумуючи варіант, де б відпочити влітку, Ви розраховуєте не залишати території готелю, то найкращим варіантом будуть курорти Туреччини, де дуже розвинена внутрішня анімаційна культура. Нудно точно не буде!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...