Ice Hotel Bukovel

льодовий готель Ice Hotel Bukovel

Ice Hotel Bukovel зі снігу та льоду

льодовий готель Ice Hotel Bukovel

Нещодавно увагу туристів привернув Ice Hotel Bukovel зі снігу та льоду – новий унікальний готельний комплекс в Карпатах, в якому все – стіни, підлога, дах, меблі, посуд – побудовані з чистого снігу та льоду, добутого із найвищих вершин, де не ступала людська нога. Екологічна споруда приймає відвідувачів та гостей курорту в зимній сезон, коли карпатські схили та полонини вкриті пуховою білою ковдрою.

Ice Hotel Bukovel – єдиний в Україні льодовий готель

Що потрібно для того, щоб гарантовано привернути увагу та здивувати досвідчену публіку? Лише декілька тонн пухнастого снігу, кристально чистого карпатського льоду та клопітлива робота злагодженої команди творців. І вуаля – льодовий готель Ice Hotel Bukovel радий вітати всіх бажаючих спробувати щось новеньке на незвичайне.

Споруда являє собою діючий готель, де гості можуть провести ніч в обіймах теплих овечих шкір та спальників, розрахованих на нічліг при температурі до -12 оС. З таким екіпіруванням не страшний ані холод крижаного ліжка, ані льодові стіни.

В приміщеннях готелю підтримується стабільна температура повітря – від -2 до -5 оС, вона не залежить від зовнішніх факторів. Тож цілком є сенс «погрітися» всередині, якщо зовні лютують морози. Незвичайний крижаний готель Ice Hotel Bukovel в Карпатах пропонує гостям безліч цікавих послуг, окрім ночівлі в царстві льоду.

В готелі діє Ice restaurant та Ice bar, де із крижаного посуду можна випити різноманітні напої. Ресторан пропонує ексклюзивне авторське меню, аналогів якому Ви не знайдете більш ніде. Він розрахований на одночасну присутність до 35 осіб, тому варто заздалегідь подбати про бронювання столику. Якщо не встигли зробити цього раніше, то можете зачекати в зоні льодяного бару.

Кожному відвідувачу Ice Hotel Bukovel зі снігу (Буковель) пропонує оглядовий тур приміщеннями, відвідування фотозон, номерів. Номерний фонд складає 5 «спартанських» кімнат з крижаними ліжками та іншими меблями.

Знаходиться споруда на трасі 1С в курортному містечку Буковель. Лижники та сноубордисти можуть дістатися готелю без перепон, всім іншим пропонується трансфер на зимовому багі – ще одна захоплююча розвага, яка додасть адреналіну. Любителям більш спокійного проведення часу пропонується прогулятися схилами Карпат та відвідати Ice Hotel Bukovel готель з льоду (Буковель) самостійно.

Пориньте в казкову атмосферу крижаних стін!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...