Каток

каток в карпатах

Каток в Карпатах

каток в карпатах

Вперше виявилися відпочинку в Буковелі? В такому випадку, неодмінно відвідайте каток в Карпатах, який здатний подарувати Вам масу незабутніх відчуттів. Це ідеально спроектований майданчик, де щодня катаються туристи і гості Буковеля. Чудова атмосфера, чарівні гірські пейзажі, чисте повітря і море позитивних емоцій – все це чекає на кожного, хто збирається відмовитися від поганих думок і покататися собі в задоволення!

Важливі особливості катка в Буковелі

Перш за все, слід усвідомити, що для катання зовсім не обов’язково бути природженим професіоналом. Щорічно каток в Буковелі відвідують громадяни, які не відрізняються серйозними навичками в катанні на ковзанах. Спеціально для цього передбачені досвідчені інструктори, які випромінюють позитив і підтримують яскравий настрій протягом усього періоду катання на ковзанах. Вони допоможуть приборкати ковзани, надаючи допомогу не тільки новачкам, але також даючи цінні поради всім, хто хоче вдосконалити свої навички катання.

Багато років каток (Буковель) привертає увагу молодят, закоханих парочок та одиноких сердець, бажаючих зустріти тут рідну душу. Якщо Вам потрібно відповідне місце для романтичного побачення або хочете відірватися по повній програмі з друзями, тоді рекомендуємо відвідати льодовий каток (Карпати), чиї розцінки здадуться досить помірними.

Заходи безпеки

Втратити рівновагу і впасти на лід дуже просто, особливо тим, хто вперше встав на лід на ковзанах. Що тут говорити – навіть професіонали можуть одного разу помилитися або випадково врізатися в інших людей. Слід розуміти, що будь-яка травма покладається на саму людину – представники адміністрації «Буковеля» і співробітники катка не несуть ніякої відповідальності за можливі каліцтва під час катання на ковзанах.

Таким чином, уважно слухайте інструкторів, виконуйте всі їхні рекомендації і не покладайтеся на удачу – краще трохи зменшити радісний запал і більше приділяти уваги безпеці, адже переломи тут трапляються дуже просто і раптово. Якщо зібралися зводити своїх діточок на льодовий каток в Буковелі, то в разі виникнення будь-яких травм вся відповідальність покладається виключно на батьків!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...