Купання в чані

купання в чані в карпатах

Купання в чані в Карпатах

Літо покидає нас, залишаючи якийсь шлейф недомовленості. Якщо Ви не встигли пірнути в море протягом літньої відпустки, не турбуйтеся та відправляйтеся в Карпати «варитися» в чанах – характерних карпатських джакузі, доступних протягом цілого року. Зокрема, оздоровчі ванни пропонує курорт Буковель – купання в чані особливо привабливе восени та взимку, коли навкруги панує освіжаюча прохолода, а в чані – стабільна температура +40 оС. Традиційна карпатська диковинка популярна як у туристів з України, так і зарубіжжя.

Оздоровлення та омолодження в карпатських чанах

Процедура купання в чані в Карпатах переносить нас в старовинні казки про котел з киплячою водою, викупавшись в якому, парубок Іван набував сили богатирської. Чани – практично теж саме, тільки вода в чавунному котлі не кипляча, а підігріта до оптимальної температури за допомогою живого вогню. Щоб уникнути опіку, дно чана вистилається камінням.

Традиція «варитися» в чанах зародилася ще за часів Австро-Угорської імперії. Але тоді процедура носила допоміжну функцію. Котли з гарячою водою встановлювалися поблизу цілющих джерел. Перш ніж пірнути в джерело, треба було як слід розпарити тіло в котлі. Сьогоднішня традиція купання в чані в Буковелі також може чергуватися з пірнанням в холодну воду для оздоровчого впливу перепадів температур.

Завдяки наповненню котлів мінеральними водами, можна надовго забути про стреси, позбутися втоми, безсоння, нервових розладів. Окрім того, чани сприяють налагодженню кровообігу, зміцненню судин, опорно-рухового апарату, очищують шкіру від токсинів.

Можуть купатися в чані (Буковель) як дорослі, так і діти. Існують котли різних розмірів – від малих двомісних ванночок до величезних споруд на 10-15 людей. Знайдіть чан за своїми розмірами та пірнайте вглиб цілющих вод.

Карпати – ідеальне місце для оздоровлення та відпочинку. Де ще можна знайти стільки різноманітних можливостей! Після активного дня на лижах чи хайкінгу по схилах найліпше рішення – розслабитися та іскупатися в чані в Буковелі, отримавши ні з чим незрівняну «дозу» релаксу. Спробуйте цілющу силу карпатських джакузі – гарантовано залишитесь задоволені!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...