Походи у Карпатах

Походи у Карпати – цікавий і здоровий відпочинок!

Карпати – гірський масив, розташований на території декількох країн, у тому числі й в Україні. У Закарпатті беруть початок річки Черемош, Прут та Лімниця, а також казкове озеро Синевир.

Відомі Карпати по всьому світу завдяки багатству природних ландшафтів, найчистішому повітрю, дзвінкому шуму водоспадів, мінеральним джерелам й прозорим водам. На схилах гір простяглися густі ліси, де влітку пасуться отари овець й табуни коней. Похід в гори Карпат це можливість відчути себе на краю світу, буквально як в дикій тайзі. Диких тварин Ви не побачите, так як вони уникають туристичних маршрутів.

Подорож по гірським схилам

Ласкаві промені сонця, легкий вітерець й дощ швидко й невимушено знімають один одного. Відпочинок в горах має лікувальний ефект на організм людини. Тут можна відпочити душею й тілом. Залиште міську метушню позаду та вирушайте в подорож.

Особливою популярністю користуються туристичні та пішохідні походи в гори. Все, що Вам необхідно – це спорядження (намет, спальний мішок, похідний посуд), теплий одяг та весела компанія.

Багато хто замислюється про корисність піших і туристичних походів:

  • Приємні фізичні навантаження.
  • Розкішні пейзажі гірських долин і вершин.
  • Повна відірваність від цивілізації, що дозволяє возз’єднатися з природою і забути про метушню мегаполісів.

Маршрути і зупинки

Дістатися Карпат можна на поїзді або на власному авто. Маршрутів подорожі існує безліч. І найпопулярнішою дорогою в гори є маршрут через Буковель. Сюди можна дістатися поїздом або автомобілем. У цьому затишному та мальовничому містечку Ви можете зупинитися в готелі Вілла «Олена». У готелі можна відпочити, зібратися з силами і відправитися в дорогу.

Тривалість подорожі залежить від сезону. Влітку, коли температура плюсова, на відкритому повітрі можна проводити і до 10 днів. Навесні або восени у багатьох людей немає достатнього часу, тому оптимальним варіантом буде похід в Карпати на 2 дні. Приїхавши в Закарпаття, Ви можете зняти номер на Віллі Олена, відпочити і вирушити у веселу подорож. Ви можете самостійно спланувати маршрут прогулянки або скористатися послугами фахівців, які знають «кожну стежку».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...