Рафтінг у Буковелі

Рафтинг в Карпатах

Бажаєте нових, справжніх, карколомних відчуттів, що не надасть жодна віртуальна гра або сіра буденність? Відчуйте себе наодинці з силами великої та всемогутньої природи – спробуйте екстремальний рафтинг в Буковелі! Підкорить бурхливий та підступний гірський потік кришталевої непереможної води – могутні тисячолітні Черемош, Південний Буг, Рось, Прут чекають на вас. Де ще ви зможете наповнити серце адреналіном та спробувати знайти мережі власних можливостей?

Бажаєте активно та незвично провести час? Або підкорити пориви бурхливих річок? Якщо Ви любите екстремальний відпочинок, то рафтінг створено для Вас.

Вілла «Олена» пропонує найкращий комфортний початок подорожі сміливцям та гостинний прилисток змоклим, змученим, але неймовірно задоволеним новим рафтерам, що народилися після підкорення найпідступніших порогів гірських річок. Екстремальний сплав на рафті – це подія, яку неможливо забути! А ми зробимо активний відпочинок вашої команди ще кращим, оточивши вас теплом та ароматом смачнючих страв. Чекаємо, панове!

рафтинг в карпатах

Рафтинг в Карпатах: незабутні відчуття!

Остогидла сірість та одноманітність? Зроби це: збери речі та відкрий для себе буремні потоки кришталевого гірського Пруту – найкращий рафтинг в Буковелі чекає справжнього героя та екстремала! Новачки та професіонали полюбляють найпопулярніші та жорсткі маршрути, що надають безмежне задоволення від єднання з непереможною силою швидкої, непідкореної води. Професійні рафтери будуть супроводжувати неофітів, тому не хвилюйтеся – задоволення та бризки, від яких хочеться співати та щасливо волати, гарантовані!

Одягайте шоломи та рятувальні засоби, та починайте перший у житті рафтинг в Карпатах! Залиште сумніви та скоріш починайте подорож, бо вас вже зачекалися:

  • надійні професіональні надувні човни;
  • надлюдська швидкість та сила чарівних гірських річок;
  • дивовижні краєвиди по обидва боки – поспішайте насолоджуватися, по попереду черговий поріг;
  • можливості для новачків та професіоналів отримати незабутні відчуття;
  • повна безпека для початківців – інструктори навчать усьому та зроблять з вас справжніх профі;
  • емоції, що неможливо отримати у галасливому місті та що зостануться з вами назавжди!

Рафтінг – це справжнє: спробуйте хоч раз та залиште у серці велич та гостинність Карпат!

Почати подорож або просто відпочити після запливу по гірських карпатських горах Ви можете на Віллі «Олена» в Буковелі. Тут Вас чекають комфортабельні номери, смачна та ситна кухня, а також безліч цікавих розваг!

Екстремальний сплав на рафті: відчуй це!

Приїздить на віллу «Олена» та отримайте задоволення: рафтинг Буковель чекає та надає насолоду неймовірними пригодами! Запрошуємо гостинно – втомлених, але зі смаком перемоги!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...