Люкс

Люкс номер у Буковелі

Як зробити так, щоб прийдешня відпустка запам’яталася на багато років? Безумовно, слід продумати те, в яких умовах буде проходити довгоочікуваний відпочинок від робочих буднів і міської туги. Навіщо погоджуватися на перші-ліпші пропозиції, де деколи доводиться надмірно переплачувати за рівень комфорту. Набагато раціональніше забронювати люкс номер у Буковелі, відвідавши готельний комплекс Villa Elena.

Що можна знайти в номері люкс від нашого готелю:

  1. Вас чекають просторі апартаменти, розділені на дві кімнати. Сумарна площа не перевищує 30 квадратних метрів. Це означає, що Ви зможете повноцінно провести відпустку наодинці з коханою людиною замість того, щоб тіснитися в скромних апартаментах. Якщо приїхали разом з родичами або друзями, то рекомендуємо зняти люкс номер у Буковелі, оскільки він вміщує в себе від 2 до 4 персон.
  2. У спальній кімнаті можна виявити просторе двоспальне ліжко, а також дві тумбочки, куди зручно складати більш дрібні речі. У вітальні знаходиться м’який рсакладной диван, холодильник, телевізор, стіл зі стільцями і шафа для особистих речей. У ванній кімнаті знаходиться сучасна душова кабіна з цілим рядом функцій, умивальник, унітаз. Додатково зазначимо, що кожному гостю призначається по три рушники, тому якщо Ви вирішите забронювати люкс номер Буковель, то навіть не сумнівайтеся, що відпочинок буде забезпечений на всі 100%!

Чому слід бронювати люкс номера в готельному комплексі Villa Elena?

Розцінки на проживання в нашому готелі досить демократичні. За повноцінний комфорт і гарне сервісне обслуговування, вибравши люкс номер, доведеться заплатити від 1100 гривень. Кінцева вартість залежить від цілого ряду чинників, про що слід неодмінно дізнатися у нашого менеджера. Скористайтеся телефонними номерами, перш, ніж люкс номер Буковель забронювати у нас. Це допоможе знайти розгорнуті відповіді на цілий ряд питань, які можуть виникнути при плануванні майбутньої відпустки з коханою людиною, близькими людьми або компанії друзів.

Настійно рекомендуємо Вам поквапитися з ухваленням рішення, адже поки на пропозицію зняти люкс номер Буковель ціна залишається досить помірною. Переконані, що готельний комплекс Villa Elena зробить Ваш відпочинок яскравим і незабутнім!

Забронювати

Pricing plans

SunMonTueWedThuFriSat