Роуп-джампінг

роуп джампінг в карпатах

Роуп джампінг в Карпатах

роуп джампінг в карпатахЯкщо ніколи не відчували ефекту вільного падіння, тоді рекомендуємо відправитися на роуп джампінг в Карпатах, де Вас очікує гора запаморочливих емоцій! Сюди приїжджають гості з усіх куточків країни, щоб зістрибнути з адреналінової вежі, чия висота становить 28 метрів. Для нашої країни це найвищий показник, тому не дивно, чому дане місце приваблює все більше туристів.

Особливості роуп джампінгу в Буковелі

Роуп джамінг – це стрибок з мотузкою. Можна не турбуватися щодо безпеки подібного стрибка, оскільки кріплення спроектовано таким чином, щоб витримувати значні навантаження і розтягування. Сьогодні роуп джампінг (Буковель) став справжнім порятунком для звичайних офісних співробітників, чиї робочі будні схожі на череду повторюваних подій. Приїжджайте до нас, щоб стрибки роуп джампінг (Буковель) змогли вибити всі негативні емоції, що нудяться всередині, і перемкнути Вас на хвилю екстриму і драйву!

Вартість подібних стрибків відрізняється достатньою демократичністю. Звертаємо увагу на те, що (Буковель) стрибки роуп-джампінг можна поєднувати з іншою не менш популярною послугою – тролейною переправою. Якщо придбати спеціальний квиток, то вийде відвідати обидва атракціону по неймовірно лояльній ціні і заодно підняти собі настрій від такої вигідної пропозиції. Поки існують пропозиції подібного роду, не рекомендуємо чекати того моменту, як вони перестануть бути актуальними!

Роуп джампінг з камерою GoPro – сфотографуйте екстремальні моменти в особливій точності!

Сучасне технічне оснащення дозволить туристам зануритися в світ справжнього екстриму, паралельно знімаючи на камеру все, що відбувається. Це відмінна можливість зробити подарунок самому собі, щоб через роки переглядати свої екстремальні стрибки з найвищої вежі для роуп джампінгу в Україні. Втім, екстремальні стрибки роуп-джампінг в Буковелі пропонуються за такими цінами, що немає причин для того, щоб залишатися вдома. Приїжджайте прямо зараз і насолоджуйтеся цим драйвом знову і знову!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...