Санна траса

санна траса для дорослих і дітей карпати

Санна траса в Карпатах

санна траса для дорослих і дітей карпати

Катання на санках добре знайоме кожному дорослому, адже всі ми колись були дітьми. Як же хочеться згадати ті світлі часи і насолодитися цим невимовним відчуттям безтурботності! Здається, що ці прохання були почуті – спеціально для цього була побудована санна траса для дорослих и дітей (Карпати), куди слід приїхати для організації незабутніх вихідних або відпустки.

Санна траса – явище досить нове для нашої країни. Тим і краще, адже нові відчуття не можна порівняти з чим-небудь! Приїжджайте сюди, де Вас очікує багатокілометрова і освітлена траса, повна захоплюючих віражів і запаморочливих відчуттів. Важливо відзначити, що санна траса в Карпатах не передбачає використання сторонніх саней. Якісні пристосування вже входять у вартість квитка, тому не доведеться тягнути з собою свої улюблені, але такі громіздкі сани.

Важливі особливості санної траси в Буковелі

З огляду на той факт, що санна траса на курорті Буковель так і манить відвідати її якомога швидше, слід завжди пам’ятати про наступні критерії:

  • Немає жодних вікових обмежень. Катайтеся в будь-якому віці, але пам’ятайте про свою безпеку. Не слід здійснювати будь-яких незапланованих трюків і завчасно зіскакувати з саней. Це загрожує травмами та цілою низкою неприємних подій, адже на трасі не одні Ви будете кататися!
  • Дітлахи до 6 років можуть кататися разом з батьками, використовуючи одні сани. Це додаткова економія і можливість відмінно провести час поруч з дитиною. Після 6 років діти можуть кататися самостійно, проте слід розуміти, що санна траса (Буковель) може приготувати масу сюрпризів, які закінчаться плачевно. Вся відповідальність за здоров’я і безпеку дитини в разі невиконання чітко встановлених правил катання покладається на батьків!

Санна траса в Карпатах – безмежне задоволення за помірними цінами

Поспішайте приїхати в українські Карпати, поки санна траса в Буковелі працює в штатному режимі. Більше інформації щодо розцінок і правил безпеки вдасться отримати при спілкуванні з інструкторами безпосередньо перед початком катання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...