Сноутюбінг

катання на сноутюбах в буковелі

Сноутюбінг

катання на сноутюбах в буковелі

Якщо Ви шукаєте захоплюючу забаву на зимній уікенд, нема нічого кращого за активний відпочинок в Карпатах. Доброзичливі гірські верховини готові висунути масу цікавих пропозицій, однією з яких є сноутюбінг – Карпати здатні здивувати, і скоро Ви в цьому переконаєтеся. А поки ми розповімо, що являє собою цей різновид активного відпочинку.

Що таке сноутюбінг?

Тюбами називаються некеровані гумові санчата, захищені від швидкого стирання чохлом з морозостійкого ПВХ. За допомогою дружнього поштовху, тюби зриваються із засніженої вершини та на повній скорості несуть відвідувача вниз, доставляючи масу задоволення, адреналіну, яскравих емоцій.

Ніхто не залишається байдужим до цієї зимової забави, тому катання на сноутюбах (Карпати) набуло великої популярності останнім часом. Багато готельних комплексів готові запропонувати відвідувачам тюбінгову розвагу, і ми – не виняток.

Для кого підходить сноутюбінг?

Суттєвою перевагою даного різновиду є його універсальність і доступність. Не потрібно проходити спеціальну підготовку, навчання, щоб з’їхати з гори на сноутюбі. Це цілком безпечний відпочинок, тому катання на сноутюбах в Буковелі доступне навіть дітям.

В порівнянні зі звичайними санчатами, тюби є менш травматичними, бо виготовлені з м’якої гуми. Конструкція гумових санчат не має жодного гострого, твердого елементу на поверхні, тому можна не переживати за безпеку малих відвідувачів. Буковель має дві тюбінгові траси – 100 та 230 метрів. Перша призначена для дорослих та діточок віком від трьох років (у супроводі дорослих). Довша розрахована на дітей від 8 років та дорослих, і пропонує екстремальніший спуск.

Швидкість та адреналін на сноутюбах в Буковелі

Любителі прокотитися з вітерцем потрапили прямо за адресою! Адже катання на сноутюбах (Буковель) – це не тільки весело, але й достатньо швидко та екстремально. Тому потрібно вивчити декілька правил безпеки. Тюбінг майже некерований, в якості гальмування виступають лише ноги, які потрібно тримати по ходу руху. Зменшити швидкість допоможе тепла погода, а прискорюються санчата в морозні дні.

Спробуйте неперевершений сноутюбінг – Буковель гарантує масу емоцій навіть най стриманішим відвідувачам!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...