Сноутюбінг в Буковелі

Сноутюбинг в Буковеле

Сноутюбінг в Буковелі

Захоплююча і веселу розвагу для всієї родини – сноутюбінг в Буковелі або спуск з гори на надувному гумовому «плюшки». На відміну від лиж і сноуборду, для цього виду зимової активності не потрібна спеціальна підготовка, навчання і напрацювання навичок. Камера являє собою своєрідні санки без гальм, що рухаються по строго обгородженій сніжної доріжці. Саме вона задає траєкторію польоту і перешкоджає травматизму.

Якщо Ви не знайомі з даним видом активності, саме час дізнатися про сноутюбінг більше інформації.

Кому підійде катання на сноутюбінг?

На сноутюбінг в Буковелі ціна підходить для катання усією родиною. Курорт пропонує дві доріжки для любителів надувних санок – одна підходить для катання з малюками від 3-х років в супроводі дорослих. Інша призначена для діток від 8-ми років, які також можуть кататися разом з батьками. Довжина першої траси – 100 метрів, а другий – 230 метрів.

Для зручності відпочиваючих передбачені ескалаторні підйоми. З огляду на комфортні умови, в яких працює сноутюбінг (Буковель) вартість розваги зовсім невисока.

Чи можна контролювати швидкість спуску?

Головна відмінність тюбінгу від санок – це неможливість самостійно управляти засобом. Пасажири залазять в сноутюбінг з ногами, тому практично ніяк не можуть контролювати його поведінку на трасі. Швидкість спуску трохи змінюється, в залежності від погоди: в холодні дні і вечори «плюшка» літає швидше, а при денному світлі і відносному теплі її швидкість сповільнюється і хід стає більш плавним.

Як працює прокат сноутюбінг в Буковелі?

Якщо Ви приїжджаєте спробувати сноутюбінг в Буковель – графік роботи розваги допоможе краще спланувати свій час. З грудня по березень прокат працює з 9.00 до 17.00 щодня. Не варто переживати через відсутність снігу, система штучного засніження не дасть занудьгувати на карпатських схилах.

Траси для тюбінгу знайти дуже просто. Коротка розташована на центральному майданчику, а довга біля підйомника №2 на нижній станції. Поспішайте сноутюбінг в Буковель замовити, щоб провести відпустку весело, активно, цікаво і захоплююче.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...