Відгуки

Ми зібрали відгуки про наш готельний комплекс на незалежних ресурсах. Це допомогло нам вдосконалюватися, виправити неточності. Ми адекватно ставимося до будь-якої критики, а якщо з’являються проблемні питання, наша команда вирішує їх разом з клієнтами. Нижче ви можете ознайомитися з відгуками про наш готель в Поляниці.

Залишити відгук

Відгуки про готель Вілла Елена (Буковель, Поляниця)

Чарівна і захоплююча взимку Поляниця – відгуки можуть підтвердити цей факт на всі 100 відсотків. Невеличке селище, яке притулилось на безкрайніх карпатських просторах відоме на всю країну та далеко за її межами. Сюди приїжджають любителі підкорювати круті засніжені схили та гуляти протоптаними лісовими стежками серед соковитої зелені. Зупиняючись в готелі Villa Elena, туристи можуть відпочити з комфортом та затишком в будь-яку пору року.

Прочитавши відгуки «Вілла Елена» (Поляниця), Ви зрозумієте, чому варто залишитись тут на декілька чарівних днів. Ця відпустка стане найліпшою з усіх можливих, вона подарує радість буття, сповнить енергією, зарядить оптимізмом та натхненням, і додому Ви повернетесь зовсім іншою людиною. Тут завжди можна відпочити без зайвого шуму, метушні, побути наодинці з природою, а якщо душа бажає свята – курорт Буковель (відгуки про готель кажуть, що до нього можна дістатися дуже швидко) з його атмосферою всебічної радощі та свята завжди стане у нагоді.

Що гостям подобається в готелі Villa Elena

Карпати – синонім гостинності, затишку, приємної атмосфери. Мешканці регіону роблять все можливе, щоб гості почували себе тут як вдома. Не виключення і готельний комплекс Villa Elena, розташований в найближчому до Буковеля населеному пункті Поляниця. Це місце – ідеальне для відпочинку души та тіла. Охайний дерев’яний будиночок розкинувся на одному з покатих схилів карпатських гір. Численні відгуки про готель «Вілла Елена» свідчать, що його розташування є запорукою успіху та привабливості в туристичному сенсі. Це одна з найголовніших причин, чому гості зупиняються в нашому гостинному дворі!

Серед інших приводів раз за разом повертатися до Villa Elena:

  • Приємний дизайн – оформлений в гуцульському стилі, з дерев’яними стінами, запахами натуральної деревини, традиційними прикрасами.
  • Смачні страви в ресторані – відгуки про готелі Буковель часто формуються на основі місцевої кухні, і у нас за цим критерієм оцінка «відмінно». Ви можете спробувати як найвідоміші карпатські страви, так і багато міжнаціональних блюд.
  • Маса розваг – звісно, Карпати – це прогулянки, катання на лижах, санчатах, конях, прогулянки та святкові ярмарки. Але коли потрібно відпочити від активних днів, нема нічого кращого ніж провести час в затишних куточках готелю «Вілла Елена» – відгуки рекомендують відвідати сауну, зал з більярдом, тенісом.
  • Прокат спорядження – якщо Ви приїхали підкорювати хвилясті схили, оренда лиж, сноубордів та спеціального одягу допоможе відчути себе справжнім професіоналом.
  • Приємні ціни. Навіть в високий сезон привабливі прайси пропонує Поляниця – відгуки про готелі кажуть, що Villa Elena завжди дотримується лояльних розцінок. Нема чого переплачувати вдвічі або втричі більше за розміщення безпосередньо біля підйомників.

Крім того, гостей приваблює гостинність, привітність та дружелюбність, турбота, з якою створюється кожне приміщення, щирість, з якою зустрічається кожен відпочиваючий. Це дійсно дорогого коштує. Саме цьому туристи обирають «Вілла Елена» – відгуки про готель свідчать про його високий рівень за всіма показниками.