Вакансії готелю “Вілла Єлена”

Робота в Буковелі

Роботу в готельному бізнесі деякі розцінюють виключно, як складну і невдячну. Звичайно, тут потрібно демонструвати впевненість в собі, уважність до дрібниць і відчувати відповідальність за свої дії, але хіба такі вимоги не пред’являються в інших місцях? Якщо Ви не знаєте, що являє собою робота в Буковелі, то рекомендуємо прямо зараз подати заявку на участь у великому та перспективному проекті!

Кому підійде робота в Буковелі?

Перше, на що слід звернути увагу, це дружелюбність. В Буковель приїжджають туристи з усієї України та сусідніх держав, які хочуть насолодитися довгоочікуваною відпусткою, тишею і спокоєм. Очевидно, що клієнти найменше хочуть зустріти агресивно налаштованих співробітників готельного комплексу, які моментально зіпсують чарівне уявлення про популярний український курорт. Таким чином, робота в Буковелі в готелі вимагає від перспективного кандидата доброзичливості, стресостійкості і ввічливості.

На даний момент розглядаються наступні вакансії:

  1. Кухар. Це повинен бути справжній знавець кулінарних шедеврів, як загальноприйнятих в Україні, так і тих, які створюються за старовинними карпатським рецептами.
  2. Офіціант. Кандидат повинен вселяти в клієнта позитив своїм ідеальним знанням меню, ввічливим тоном і, звичайно ж, променистими посмішками!
  3. Покоївка. Співробітник просто зобов’язаний бути акуратним, уважним і створювати затишок в номері в найкоротші терміни.
  4. Бармен. Людина, яка знається на коктейлях, може запропонувати гостям вишукане вино, зробити запашну каву та створити атмосферу справжнього свята.
  5. Різноробочий. Шукаємо людину з “золотими руками” та палким бажанням разом з нами створювати комфорт та порядок на всій території готельного комплексу.
  6. Адміністратор. Людина-організатор. Людина-душа. Людина, яка знає як зробити все, щоб наші гості залишалися задоволеними та повернулися до нас знову.

Якщо цікавить робота в Буковелі – вакансії вже перед Вами! Залишається лише скористатися наведеними телефонними номерами для зв’язку з менеджером готелю. Важливо відзначити, що сюди хочуть працевлаштуватися багато громадян, оскільки тут пропонуються комфортні умови роботи і гідний рівень оплати. Таким чином, якщо потрібна робота в Буковелі – вакансії готелю повинні бути Вами розглянуті якомога швидше, інакше це місце займе хтось інший!

Villa Elena – унікальне місце, де здійснюються найзаповітніші мрії. Наші клієнти можуть бути повністю задоволені рівнем обслуговування лише в тому випадку, якщо співробітники забезпечені кращими умовами роботи і дієвою мотивацією у вигляді стабільного і високого заробітку. Поспішайте влаштуватися на роботу в готель в Буковелі, щоб не упустити свій шанс знайти своє місце в готельному бізнесі!