Відпочинок у Карпатських горах на травневі свята

Якщо хочете підзарядитися позитивом, відчути яскраві чудові емоції та провести казкову відпустку серед яскравої природи, приїздіть на травневі святкові дні у Карпати!

Курорти Буковеля у травні ледве не прекрасніші, ніж у зимовий період. Спів лісових птахів, що дзвенить у кришталево чистому повітря, широкі полонини, вкриті ковдрою весняних трав та квітів, дадуть вам відчути єднання з природою. Прихильники карпатського свіжого повітря можуть прогулятися лісовими стежками вздовж гірських річок та струмочків на самі вершини ожилих після зимового сну гір.

Буяння зелені та життя, нові враження, які були приховані від туристів засніженої зими, чекають вас у травневому Буковелі.

Окрім прогулянок по мальовничих околицях готелю “Вілла Олена” туристичного комплексу “Буковель”, вас чекає комфортабельний відпочинок у сучасних готельних номерах та комплекс оздоровчих процедур на основі води з місцевих цілющих джерел.

Гаївки, закарпатські народні ігри, захоплююче фольклорно-розважальне шоу та інші розваги не дадуть занудьгувати гостям буковельського курорту.

Для дітей та дорослих, які цікавляться народною культурою та традиціями, ми пропонуємо унікальні майстер-класи з ручного розпису “писанок” (крашанок), веселим танцям та української дзвінкоголосої народної пісні.

Вечорами, за давньою традицією гуцулів, ви можете взяти участь у дзвінких вечорницях з елегантними залицяннями та таємничими ворожіннями, запальними енергійними танцями та дзвінкими народними піснями, іншими веселими традиційними забавами.

Плануєте заздалегідь – заощаджуєте

Ви можете заощадити на відпочинку, забронювавши місця у готельному комплексі заздалегідь. Теплий яскравий травневий Буковель чекає на вас та ваших друзів. Ми зробимо вашу весняну відпустку яскравою, теплою та незабутньою!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...