Відпочиваємо у Карпатах влітку!

Відпочиваємо у Карпатах влітку

Карпати завжди славилися своїми прекрасними пейзажами і вабили туристів не тільки з нашої країни, а й з інших куточків світу. Особливим попитом користується відпочинок влітку і, звичайно ж, взимку. А коли краще їхати в Карпати влітку? Так в будь-який час, адже знайти розваги на кожен день не складно!

Риболовля, піші прогулянки по горах, купання в кришталево чистих водоймах, різноманітний екстрим і розваги. Всі бажання і очікування від відпочинку зможуть стати реальністю!

Куди поїхати у Карпатах влітку?

Тим туристам, які в перший раз вирішили відвідати Карпати, і хочуть знати: куди поїхати в Карпати влітку, потрібно в першу чергу ознайомитися з найвідомішими гірськими місцями. Ось популярний список дивовижних місць, які варто побачити в Карпатах:

  • Шипіт – неймовірної краси водоспад. Це гарний потік води, який чудово обрушується вниз з висоти 14 метрів. Влітку можна милуватися чудовим мальовничим видом, грітися на сонечку і поринути в прохолодну гірську річку. Тут місцеві пропонують недорогі екскурсії або ж прогулянку на конях. Щоб подивитися на водоспад, можна оселитися в невеликому селищі Пилипець;
  • Ферма оленів. Це дійсно те місце, куди поїхати відпочивати в Карпатах влітку реально варто! Унікальна, єдина в Україні ферма, де живуть красиві плямисті північні олені. Такий відпочинок обов’язково сподобається маленьким діткам. Це наче втілення мультфільму «Бембі» наяву. Цікавою розвагою можна вважати захоплюючу екскурсію по фермі, де можна сміливо погодувати тварин;
  • Говерла. Такий відпочинок можна вважати дійсно екстремальним. Адже висота цієї гори сягає 2061 метр. Влітку сходження може відняти 2 або 3 години. На схилах можна насолодитися смачною чорницею, назбирати цілющих трав. А ось взимку на гору йдуть тільки альпіністи;
  • Озеро Синевір. Про нього чули, напевно, багато. Це дійсно одна з найкрасивіших пам’яток природи в нашій країні. Озеро ще має назву – «Морське Око» гір. Ловити рибу або купатися тут категорично заборонено, щоб ні в якому разі не нашкодити озеру і його мешканцям. А ось отримати насолоду від краси озера, поплавати на простому плоту – завжди, будь ласка;
  • Берегове – старовинне місто. Список дивовижних місць, де краще відпочити в Карпатах влітку, обов’язково повинен включати це місто. Адже саме тут знаходиться дуже старий винний льох. Туристам розкажуть захоплюючу легенду про те, як більше 300 років тому полонені турки будували його в гірській породі. Можна не тільки насолодитися марочними винами, але навіть подивитися саму стародавню технологію приготування вина.

Це далеко не всі цікаві місця, які можна відвідати в Карпатах. І кожного разу турист може відкривати для себе нові пейзажі, захоплюючі подорожі. Літній відпочинок в Буковелі або в іншому місті Карпат, безсумнівно, подарує неймовірні відчуття.

Тепер Ви знаєте, куди краще поїхати відпочивати в Карпати влітку! Чудове чисте повітря, неймовірно красива природа і дивовижні традиції місцевого населення не залишать нікого байдужим!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...