Як доїхати до готелю “Вілла Олена”

Найближчими обласними центрами західної України, з котрих можна з легкістю доїхати до Буковеля є: Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль та Львів. З аеропортів, залізничних вокзалів чи автовокзалів, вам доведеться відшукати додатковий транспорт аби доїхати до серця гірськолижного курорту Буковель. Жодних проблем, транспорту чимало та бажано заздалегідь подбати аби трансфер був вам максимально зручним по часу та по кишені.

Прямуйте до Поляниці за нашими вказівниками.

Вибір трансферу до Буковеля, зокрема села Поляниця, де знаходиться вілла «Єлена» залежатиме від того з якого куточка України ви до нас прямуватимете в гостину, та що для вас є пріоритетним – комфорт чи бажання зекономити на проїзді. Якщо ви добираєтеся до нашого готельного комплексу на власному авто, хочемо наперед застерегти – частина шляху стане випробовуванням для вашого легковика, бо асфальтне покриття вимагає бути кращим. Дорогу-карту до Поляниці  пропонуємо підгледіти за поданими нижче посиланнями:

Найзручніше доїхати з обласних центрів, звісно ж на таксі. Особливо, це буде вигідно, якщо ваша компанія із декількох чоловік й прямуєте ви до Буковеля з Івано-Франківська.  Таксисти, біля вокзалів запросять в рази більше, тож краще викликати машину через оператора служби. (Не забудьте попередньо уточнити вартість шляху до Поляниці!).  Служби таксі:

Трансфер можна замовити й у перевізників, що спеціалізуються на довезені туристів до гірськолижних курортів:

Економ варіантом, звісно ж стануть автобуси та маршрутки. Їх вартість не перевищить кількох десятків гривень. А розклад руху можна підгледіти за посиланнями:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...